Autopalace partnerem Českého národního symfonického orchestru

09. 02. 2022

Vedení Českého národního symfonického orchestru (ČNSO) převzalo od největší dealerské automobilové skupiny AutoPalace dva nové osobní vozy ŠKODA Kodiaq. Stalo se tak v rámci nově uzavřené partnerské spolupráce s tímto významným českým hudebním tělesem.

Slavnostního předání obou partnerských vozů ŠKODA Kodiaq proběhlo za přítomnosti ředitele Českého národního symfonického orchestru Jana Hasenöhrla a také Jana Bubeníka, ředitele pobočky AutoPalace Spořilov. Oba předané vozy v grafickém designu ČNSO bude vedení tohoto hudebního tělesa využívat nejen pro potřeby ČNSO, ale také pro logistické zajištění mezinárodního hudebního festivalu Prague Proms. Ten je od roku 2005 jedním z projektů ČNSO pro milovníky klasické, filmové a jazzové hudby a každoročně oslovuje publikum svým originálním programem a světově proslulými umělci.

“Pro skupinu AutoPalace je počátek spolupráce s věhlasným Českým národním symfonickým orchestrem mimořádnou událostí. Těší mě, že tuto spolupráci můžeme nyní využívat v našich marketingových aktivitách a věřím, že je to zároveň příležitost i pro naše zaměstnance a partnery seznámit se blíže s hudební nabídkou ČNSO v rámci pořádaných koncertů v roce 2022,” řekl na slavnostním předání dvou osobních vozů Jan Bubeník, ředitel AutoPalace Spořilov.


Český národní symfonický orchestr úspěšně působí a roste bez přestávky více než čtvrtstoletí. Během této doby se zařadil, jako jeden z předních českých souborů, k nejvytíženějším orchestrům v Evropě. Renomé si získal zejména pro všestranné schopnosti v širokém spektru hudebních žánrů. Doma i v zahraničí se toto hudební těleso těší tradičně obrovskému zájmu publika. Aktuálním výrazným úspěchem ČNSO pod taktovkou amerického dirigenta Vince Mendozy jsou na světové scéně dvě nominace v prestižním hudebním ocenění Grammy Awards 2022.

“Spolupráce se společností AutoPalace si velmi vážíme, zejména v této nelehké době, která ovlivňuje pořádání kulturních akcí. Převzali jsme dnes dva nové vozy pro využití nejen v rámci aktivit Českého národního symfonického orchestru, ale navíc by měly sloužit také pro dopravu významných hostů v rámci námi pořádaného letního festivalu Prague Proms. Jsem přesvědčen, že naše partnerství s AutoPalace v oblasti podpory kultury bude oboustranně přínosné,” řekl při převzetí obou vozů Jan Hasenöhrl, ředitel Českého národního symfonického orchestru.

“Podporu kultury v České republice vnímáme v AutoPalace jako přirozenou součást našich marketingových aktivit na domácím trhu. Český národní symfonický orchestr patří k významným hudebním tělesům doma i v zahraničí, a proto nám vzájemná spolupráce nabízí mimo jiné synergii ve zvýšení povědomí o naší automobilové skupině v řadách široké veřejnosti. Chtěl bych popřát členům tohoto významného hudebního souboru mnoho šťastných kilometrů s oběma vozy ŠKODA Kodiaq,” řekl k počátku spolupráce František Švec, generální ředitel skupiny AutoPalace.

Autopalace partnerem Českého národního symfonického orchestru