Představujeme NetConcert – Koncerty na síti

01. 04. 2020

Český národní symfonický orchestr přichází s nabídkou koncertů na síti. Nová služba NetConcert bude spuštěna od poloviny dubna a bude obsahovat předtočená krátká videa z koncertů ČNSO a Prague Proms. Některé koncerty budou vysílány celé.

Záznamy budou umístěny na webových stránkách NetConcert a sociálních sítích, abyste si je mohli kdykoliv poslechnout, a my se tak mohli maximálně přizpůsobit Vašemu času. Opět se setkáme s Randy Breckerem, Chickem Coreou, Carlem Davisem, Vincem Mendozou a spoustou dalších.

K těmto koncertům pak přibydou nové, které se budou natáčet ve studiu ČNSO. Na programu kromě jazzu budou i klasické komorní formace jako Dechový oktet Giovanni či komorní orchestr ČNSO pod vedením koncertního mistra Alexeje Rosíka.

Jazzové koncerty zahájíme ve spolupráci s TV Mall a redakcí Reflex. Vystoupí Lukáš Chejn a Vít Pospíšil s jazzovými kapelami Jazz Efterrätt a Tribute to Headhunters. Doplní je pak David Fárek a Jan Hasenöhrl, spolu s Tomášem Uhlíkem a Ondřejem Pomajslem v projektu Jazz on Screen.

Těšíme se a přejeme Vám pevné zdraví!

Váš Jan Hasenöhrl a ČNSO

Představujeme NetConcert – Koncerty na síti