SPECTACULAR MUSIC OF HOLLYWOOD
Sezona 2024 Mimořádné koncerty Film

SPECTACULAR MUSIC OF HOLLYWOOD


Smetanova síň Obecního domu
Koupit vstupenky

Účinkující

Český národní symfonický orchestr
John Debney, Conrad Pope, Mychael Danna, Jesper Kyd, Elia Cmíral, Jeff Beal, Christopher Young, Chris Egan, Paul K Joyce, Nan Schwartz, Antoni Komasa Lazarkiewicz, Maclaine Diemer

Program

Star Wars
Největší Showman
Iron Man 2
Pošťák (Il Postino)
Deník princezny
Lhář, Lhář
Ted Lasso
Assassin's Creed
Hitman
Moneyball
Hellraiser
Raymond and Ray
Bořek stavitel
Guild Wars 2 a další

Světové hvězdy filmové hudby dorazí osobně do Prahy, kde oddirigují svá nejznámější díla v podání Českého národního symfonického orchestru a za doprovodu speciálních projekcí. Titulní melodie oceňovaných filmů jako Star Wars, Největší Showman, Iron Man 2, Pošťák, či Kniha Džunglí, skladby z úspěšného seriálu na Apple TV - Ted Lasso nebo ikonická hudba z proslulé videohry Assassins’ Creed zazní ve Smetanově síni Obecního domu.

Těšit se můžete na velikány typu John Debney, jenž dlouhá léta býval ústředním skladatelem pro Walt Disney a stojí za hity z filmu Největší Showman, Umučení Krista, Elf, Božský Bruce nebo Kniha džunglí. Conrada Popa, který více jak 30 let orchestruje nejzásadnější skladby pro Johna Williamse, oscarového skladatele Mychaela Dannu či jednoho z nejúspěšnějších skladatelů gamingové hudby Jespera Kyda. Na jednom pódiu se tak v roli dirigenta vystřídá více jak tucet hollywoodských skladatelů a představí vám nezapomenutelnou hudbu z filmů, seriálů a videoher.

Více informací na www.composers-summit.com.