Megastar HAUSER vydává desku s ČNSO

27. 09. 2022

Celosvětově uznávaný violoncellista HAUSER vydává nové album The Player. Doprovodil ho Český národní symfonický orchestr.

HAUSER The Player


Jeden z nejtalentovanějších mužů světa, polovina superstar dua 2CELLOS, violoncellista HAUSER, vydává své nové sólové album The Player. Deska inspirovaná jeho láskou k latinské hudbě a kultuře je směsí klasických skladeb a moderních popových hitů. O doprovod se postaral Český národní symfonický orchestr, pod taktovkou šéfdirigenta Stevena Mercuria. Rytmické sekce, trumpety, trombony a saxofony, vznikaly ve studiu v New Yorku.

Video

HAUSER, jak je jemu vlastní, střídá lehkost s energickým až drzým hraním a geniálně je vkládá do skladeb jako „Livin' la Vida Loca“, „Cherry Pink a Apple Blossom White“ nebo „Let’s Get Loud“. K albu se připojila renomovaná americká houslistka Caroline Campbell, díky které vznikla něžná a emotivní skladba „Quizás, Quizás, Quizás“. Na desce najdeme ale i smyslnou píseň “Senorita“ nebo pulzující „Livin‘ la Vida Loca“. Je téměř jasné, že deska The Player bude senzací. HAUSER umí zaujmout. Ostatně, kdo jiný než ten, který má na sítích 4 miliardy zhlédnutí videí.

Video

Video

https://hauserofficial.com

Hlavní foto © Roger Rich

Megastar HAUSER vydává desku s ČNSO