Mám velmi speciální vztah s Českou republikou a proto jsem ji ani letos nevynechal. Je to i díky Českému národnímu symfonickému orchestru. Jsou to neuvěřitelní profesionálové, velmi disciplinovaní a precizní hráči. Mám je moc rád a rád s nimi hraji.

Maestro Ennio Morricone

6. 11. 2018TOP STAR | Televize Prima

Koncertní provedení filmu Dobyvatelé ztracené archy představil po interpretační stránce naprosto bezchybný, dechberoucí a energický Český národní symfonický orchestr, který se tak zasloužil o strhující, vysokooktanový zážitek.

Hodnocení: *****

5. 4. 2018365Bristol.com

Český národní symfonický orchestr odvedl během koncertu skvělou práci a zejména v druhé polovině představení, kdy se diváci více uvolnili, sklízel zasloužené ovace. Za tento výkon se publikum orchestru odměnilo potleskem ve stoje a zakončilo tak skvělý kouzelný večer.

Hodnocení: 100%

20. 1. 2018Tereza Bourová | Informuji.cz

Byl jsem u vás, abych se seznámil s vaším Českým národním symfonickým orchestrem, se kterým budu koncertovat. Měl jsem na něj doporučení od mého přítele Hanse Zimmera. Vím, že orchestr spolupracuje také s Enniem Morriconem. A už vím také proč - jsou to výborní muzikanti a je s nimi báječná spolupráce.

James Newton Howard

12. 12. 2016Ivan D. Hladík | Blesk.cz

Spolupracuji s vaším orchestrem dlouho a je naprosto skvělý. Nahrávali jsme už hudbu k mnoha filmům, ať už jde o Nejvyšší nabídku, Osm hrozných nebo Tornatoreho film. Pro Osm hrozných jsme společně nahrávali i v londýnském Abbey Road studiu.

Maestro Ennio Morricone

14. 11. 2016Jaroslav Špulák, Martin Zvoníček | Právo