Programy koncertů 28. sezony jsme, stejně jako v minulých letech, plánovali s dlouhým předstihem a stále věříme, že abonentní sezona proběhne podle našich původních představ.

Protože ale mezi oslovenými umělci jsou zahraniční hosté, včetně našeho šéfdirigenta Stevena Mercuria, dotýká se nás situace s pandemií o to víc, a musíme reagovat tak, aby kvalita našich koncertů nikterak neutrpěla.

Jsme přesvědčeni, že námi naordinovaná duševní rekonvalescence bude důležitým prostředkem k utužení zdraví milovníků krásné hudby.

Český národní symfonický orchestr Vás srdečně zve na všechny připravované koncerty ve Smetanově síni Obecního domu i na ostatní místa, kde se s Vámi po téměř tři desítky let setkával.

Steven Mercurio
Steven Mercurio

Dirigenti ČNSO

Tým dirigentů v čele s šéfdirigentem Stevenem Mercuriem podtrhuje výjimečnost ČNSO. Každá z těchto osobností je odborníkem na žánry, které náš orchestr prezentuje.

Číst více

Obecní dům

Národní kulturní památka Obecní dům patří k nejvýznamnějším secesním stavbám v Praze. Nachází se v samotném centru Prahy, v těsném sousedství Prašné brány.

Číst více
Obecní dům